firmy windykacyjne, giełda długów, wezwanie do zapłaty, wzory pism

System do windykacji online Vindicat.pl | pierwszy test tego systemu [video]

Codziennie dostaje wiele pytań na e-mail oraz na Facebooku i blogu. Pytania te głównie dotyczą prostych spraw o zapłatę na mniejszą lub większą kwotę. Niezależnie od tego, prawie zawsze możemy sobie samodzielnie poradzić z windykacją. Jest jednak jeden warunek – musimy dysponować takimi samymi narzędziami jak profesjonalne firmy windykacyjne. Jak to zrobić?

system do windykacji

Profesjonalny system do windykacji dostępny dla każdego!

Samych systemów dla firm windykacyjnych w Polsce jest sporo, natomiast do niedawna nie było sensownego systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw. System Vindicat.pl  o którym chcę dzisiaj  napisać, przeznaczony jest przede wszystkim dla firm natomiast osoby fizyczne również mogą z niego korzystać po wprowadzeniu NIP.

Co daje nam taki system?

W systemie Vindicat.pl z którego sam korzystam jest dosłownie wszystko. Możemy za jego pośrednictwem nie tylko wysłać SMS, email do dłużnika i wygenerować absolutnie wszystkie niezbędne pisma, takie jak: wezwanie do zapłaty, pozew do e-sądu (tak gotowy pozew bez ponoszenia dodatkowych kosztów prawnych) czy wnioski do komornika.

Pisma, SMS, email i co jeszcze?

System oprócz tego, podpowiada dokładnie którego dnia, jakie czynności powinniśmy podjąć w sprawie np: wykonać telefon do dłużnika czy sądu. Nie będę wspominał o innych funkcjach tego systemu, bo chciałbym opisać je w przyszłości dokładnie. W szczególności moduł negocjacji online z dłużnikiem czy giełdę długów, które to narzędzia są jedynymi na rynku.

Dzisiaj wrzucam tylko krótki filmik, który pokazuje jak założyć sprawę i jak generuje się wezwanie do zapłaty (a końcówka pokazuje początek negocjacji).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *